Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Mateusz Wróbel | 06.11.2021, 19:15

Forza Horizon 5 mapa tablic (tablice szybkiej podróży)

Tablice szybkiej podróży w Forza Horizon 5 to pierwsza z paru rodzajów znajdziek, które odkryjesz w grze przemierzając tętniący życiem Meksyk. Mowa tutaj o malutkich tabliczkach, najczęściej sprytnie ukrytych przez twórców, które - po rozbiciu - dają Ci specjalne bonusy.

Tablice szybkiej podróży Forza Horizon 5 - oznaczenie

Tablice szybkiej podróży są oznaczone na mapie ikoną błyskawicy ustawioną na fioletowym tle. W trakcie zwiedzania poszczególnych tras będzie aktualizować się mapa o kolejne tego typu znajdżki, więc nie musisz szukać ich lokalizacji zaglądając do każdej dziury - wystarczy wyłącznie się do nich zbliżyć, a na ekranie pojawi się stosowny komunikat.

Co daje rozbijanie tabliczek szybkiej podróży? Oprócz bonusów w postaci dodatkowych punktów prestiżu, każda z nich sprawia, iż szybka podróż do miejsc festiwalowych albo domów staje się coraz tańsza. Zaczynasz z ceną 10 tysięcy kredytów, a po zniszczeniu mniej więcej 12 tablic szybkiej podróży cena obniża się o 600 kredytów. Warto więc niszczyć je, jeśli tylko przejeżdżamy obok nich.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY