Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Mateusz Wróbel | 06.11.2021, 19:15

Forza Horizon 5 aukcje - jak kupić samochód od innych?

W Forza Horizon 5 możemy wyróżnić giełdę samochodową, w której kupimy najczęściej po okazjonalnych cenach nowe bryki. Aby się do niej przedostać wystarczy odblokować festiwal i wejść do jednego z nich (pierwszy zostanie odblokowany już na zachodzie mapy).

Po wejściu na aukcje znajdziesz się w miejscu, w którym możesz wyszukać interesujące Cię samochody. Do wyboru masz markę, model, maksymalną cenę, a także klasę samochodu liczoną w wydajności. Gdy już znajdziesz wskazany pojazd, możesz przejść do fazy kupowania.

Jest ona bardzo prosta. Wystarczy popatrzeć na sekcję z prawej strony i zapoznać się z ceną minimalną licytacji (ewentualnie obecnie najwyższą ofertą, jeśli już ktoś rozpoczął walkę o tę brykę) albo popatrzeć na koszt za wykup. O ile ta pierwsza opcja sprawia, że musimy być online w grze pod koniec licytacji i w razie czego, przebić inne oferty, tak możliwość wykupienia samochodu sprawia, że zdobędziemy go od ręki i zostanie on przetransportowany do naszego garażu w mgnieniu oka.

Zwróć uwagę na to, że podczas licytacji wskazana kwota zniknie z Twojego konta. Jeśli przegrasz aukcję, zostanie ona zwrócona do Twojego portfela po przebiciu oferty.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY