Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady

Battlefield 2042 - mini-mapa, jak powiększyć?

Mateusz Wróbel | 12.11.2021, 13:10

Battlefield 2042 - mini-mapa, jak powiększyć?

Mini-mapa w Battlefield 2042, podobnie zresztą jak w przypadku innych strzelanek, odgrywa sporą rolę. To na niej możemy podejrzeć, czy nasz sektor jest przejmowany, a także dowiedzieć się, gdzie są oznaczeni przez nas czy naszych członków drużyny wrogowie.

Niestety, ale standardowa mapa jest w odczuciu wielu zainteresowanych zbyt mała. Deweloperzy umożliwili modyfikowanie jej, więc po przejściu do menu, a dokładniej do ustawień widok-minimapa, każdy zainteresowany może ją oddalić.

Battlefield 2042 - mini-mapa, jak powiększyć?

To w tym miejscu zdecydujesz, jak bardzo oddalona ma być mapa w danej sytuacji (pieszo, pojazd lądowy, pojazd powietrzny). W przypadku tej pierwszej opcji najlepiej zdecydować się na wartość pomiędzy 100 a 120 (nie można przesadzić, bo budynki zaczną się zlewać), a dwie pozostałe opcje możesz ustawić wedle własnego uznania.

Źródło: własne

Komentarze (67)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

cropper