Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady

Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady

Mateusz Wróbel | 12.11.2021, 13:10

Battlefield 2042 - jak modyfikować bronie na polu walki?

Jedną z nowości promowanych przez twórców była możliwość modyfikowania broni na polu walki. W Battlefield 2042 nie musimy zginąć, aby powrócić do wirtualnego hangaru w celu wprowadzenia zmian w korzystanej przez nas giwerze. Wystarczy kliknąć na klawiaturze klawisz "T", a następnie wybrać interesującą nas modyfikację.

Battlefield 2042 - jak modyfikować bronie na polu walki?

Na ekranie wyświetli nam się specjalne ikony wskazujące, co możemy zmienić w obecnie używanej spluwie. W przypadku karabinu automatycznego jest to lufa, celownik, magazynek, a także kolba. Każda zmiana wpływa na statystyki broni, które możesz podejrzeć z lewej strony ekranu. Od góry wyróżniamy obrażenia, celność, dystans, obsługę (kołysanie, odrzut).

Wprowadzanie zmian jest bardzo proste i przydatne. Jeśli znajdujesz się obecnie na dalekim dystansie, a do kolejnego celu dzieli Cię naprawdę sporo, możesz włożyć do swojego karabinu dalekosiężny celownik pozwalający walczyć na dystans. Działa to również w drugą stronę, bo jeśli korzystasz z karabinu snajperskiego, a wrogowie znajdują się blisko, możesz założyć lunetę, która będzie przeznaczona na średnie lub małe odległości.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

cropper