Daniel Stroński Daniel Stroński 01.12.2014 15:10
Końcówka Arkham City pozwoliła rozwinąć skrzydła twórcom nowego Batmana
1073V

Końcówka Arkham City pozwoliła rozwinąć skrzydła twórcom nowego Batmana

Jeśli pamiętacie zakończenie Batman: Arkham City™ (PS3), zastanawiacie się pewnie, czy przez tamte wydarzenia Batman: Arkham Knight (PS4) nie będzie fabularnie uboższe. Ekipa z Rocksteady widzi sprawę zupełnie odwrotnie.

Poniżej znajdują się spoilery, więc jeśli nie ukończyliście Arkham City, to ostatni moment, by się wycofać.

W oficjalnym temacie AMAA (Ask Me Almost Anything) założonym przez członków Rocksteady odpowiadano na pytania użytkowników reddita o nadchodzącą grę Batman: Arkham Knight (PS4). Jedno z najpopularniejszych pytań dotyczyło scenarzystów sequela i tego, czy ciężko było stworzyć kontynuację fabularną po uśmierceniu Jokera.

Wręcz przeciwnie! Jak powiedział Sefton [jeden z założycieli Rocksteady - JMB] pracujący przy produkcji Batman: AC, mieliśmy pomysł na finał praktycznie od początku [...] Dla Arkham Knight to zakończenie jest punktem wyjściowym, przedstawimy efekty zniknięcia Jokera i jak pod tym wpływem zmieniło się Gotham.

Cóż, może Arkham Knight obędzie się bez Jokera, lecz na pewno jakieś nawiązania do niego znajdziemy. No i zawsze można puścić sobie jego ostatnią wiadomość:

Źródło: http://www.reddit.com/r/BatmanArkham/comments/2noqvf/official_rocksteady_amaa_thread/

Tagi: batman: arkham knight playstation 4 Rocksteady Studios Warner Bros. Interactive