Marek Kłos Marek Kłos 20.11.2014 12:46
Nowy bohater Bloodborne będzie dzierżył wielolufowy karabin maszynowy
1965V

Nowy bohater Bloodborne będzie dzierżył wielolufowy karabin maszynowy

Jakiś czas temu Sony Computer Entertaiment obiecało nam nowe materiały graficzne z Bloodborne (PS4). Dotrzymali słowa, a dzięki temu poznaliśmy kilka nowych lokacji, bohatera, broń oraz przeciwnika. Wszystko jak zwykle prezentuje się mrocznie i niepokojąco.

Tak, nie pomyliłem się przy formułowaniu tytułu. Jedną z broni, która posługiwać się może "Stary Łowca Deyura" będzie karabin systemu Gatlinga. Wiedząc, że tego typu oręż znajdzie się w grze, jeszcze bardziej nie mogę się doczekać na nowe pomysły, spaczonych chaosem głów z From Software.

Kolejna nowością jest broń nazywana "Swordstick". Patyko-miecz nosi swą nazwę za sprawą tradycyjnego japońskiego miecza chowanego w kiju. Jednak nasza zabawka potrafi zamienić się też w naostrzony bicz, przypominający broń Ivy z serii Soulcalibur.

Nowym oponentem jest "Wiedźma Hemwick". Zamieszkuje ona znany już nam cmentarz Hemwick i wygląda dość odrażająco.

Mamy też niepokazywane wcześniej fragmenty świata. Puste hole reprezentują "Opuszczony Zamek Cainhurst", a kolejny obrazek daje nam pogląd na "Podziemne Ruiny"

To teraz jeszcze bardzo proszę o prezentację nowych elementów podczas PlayStation Experience. Bloodborne (PS4) zapowiada się wybornie.

Źródło: http://www.dualshockers.com/

Tagi: