Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.10.2014 09:32
Odnowione GTA: San Andreas nie dla PS3?
1957V

Odnowione GTA: San Andreas nie dla PS3?

Tak jak pisaliśmy wcześniej, GTA: San Andreas trafi na konsolę poprzedniej generacji. Jednak w tym momencie potwierdzona jest premiera na Xboksa 360. O wersji na PS3 i PC mimo braku dostępności gry Rockstar w PS Store - nie wiadomo.

Na stronie Rockstar Support pojawiła się podstrona, która wyjaśnia zniknięcie gry na platformie Microsoftu. Odpowiedź dewelopera jest prosta - gra została usunięta z zakładki Xbox Classic i od niedzieli dostępna będzie jako normalna Gra na Żądanie. Nowością ma być rozdzielczość 720p, osiągnięcia i większe pole widzenia wraz z dokładniejszym rysowaniem obiektów od nas oddalonym.

Co z wersją PS3? Ani słowa, podobnie jak z wersją PC mimo obecności "nowszej" wersji gry w rejestrach Steam. Albo więc mamy jedną z najdziwniejszych decyzji Rockstar od dawien dawna (odcinają się, przynajmniej czasowo, od ogromnej rzeszy użytkowników), albo musimy czekać ewentualnie do niedzieli by zobaczyć, czy gra pojawi się poza platformą Microsoftu.

Źródło: https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/204078933-Games-on-Demand-GTA-San-Andreas-Replacing-Xbox-Originals-Version

Tagi: Grand Theft Auto: San Andreas Rockstar Games xbox 360