Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 21.10.2014 22:01
Co tak naprawdę wydarzyło się na stacji kosmicznej Sewastopol? O tym być może dowiemy się w nowych DLC do Obcy: Izolacja
1133V

Co tak naprawdę wydarzyło się na stacji kosmicznej Sewastopol? O tym być może dowiemy się w nowych DLC do Obcy: Izolacja

Obcy: Izolacja (PS4) jest jedną z tych gier, którym bardzo trudno zarzucić, że pojawiła się niekompletna. Nie oznacza to jednak, że produkcja nie otrzyma nowych DLC. Tych zapowiedziano aż sześć.

A w nich cofniemy się trochę w przeszłość. Paczki będą wydawane w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, a pierwszą z nich ujrzymy już w przyszłym tygodniu.

Każde z DLC pozwoli nam spojrzeć na wydarzenia z trochę innej perspektywy. Przede wszystkim ich akcja jest umiejscowiona przed tym, co wydarzyło się w samym Obcy: Izolacja (PS4). Wcielimy się w nowe postacie oraz raz jeszcze powrócimy na stację Sewastopol.

W pierwszej paczce zatytułowanej „Corporate Lockdown”, wejdziemy w skórę Ransome’a, który dowiedział się, że został porzucony przez swoich przełożonych. Dodając do tego plany Torrensa odnośnie danych ze statku Nostromo, można przewidzieć, co będzie naszym celem.

W samym dodatku do pobrania znajdziemy również trzy dodatkowe mapy: Severance, Scorched Earth i Loose Ends. Będziemy musieli uciec w jak najkrótszym czasie lub pozyskać punkty poprzez zadania dodatkowe.

Pojawi się także nowy tryb „Gauntlet”. Dodaje on konieczność przejścia powyższych map bez ani jednego zgonu po drodze.

Pierwszy DLC zobaczymy już 28 października 2014 roku i będzie kosztował on w granicach ośmiu dolarów.

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2014/10/21/five-new-dlc-packs-coming-soon-to-alien-isolation

Tagi: Creative Assembly DLC Obcy: Izolacja playstation 3 PlayStation 4