Piotr Kaźmierczak Piotr Kaźmierczak 20.10.2014 11:30
Powraca król salonowych strzelanek, czyli Time Crisis!
961V

Powraca król salonowych strzelanek, czyli Time Crisis!

Wielu sądziło, że arcade'owe strzelaniny to już w zasadzie pieśń przeszłości. A tu proszę - po pięciu latach niebytu powraca jeden z gigantów tego gatunku, czyli Time Crisis. I to nie w żadnym spin-offie, a w pełnej odsłonie. Powitajcie zatem Time Crisis 5.

Póki co nie wiadomo jednak zbyt wiele odnośnie tego tytułu poza tym, że zapowiedziano go na automaty (na temat wersji konsolowych cisza).

Time Crisis 5 ma trafić do japońskich salonów gier już w marcu 2015 roku. Ujawniono też pierwsze zdjęcia z tej produkcji, w tym wygląd samego automatu (wszystkie możecie zobaczyć w galerii).

I to w zasadzie tyle konkretnych informacji. Mam tylko nadzieję, że nowy Time Crisis ukaże się również na konsolach, bo nie spodziewam się bym miał kiedyś sposobność dorwać automat z tą grą w Polsce (a zapewne nawet nie w Europie).

Sam wspominam tę serię niezwykle miło, a miałem przyjemność zapoznać się z nią zarówno w salonach gier (automat z drugą odsłoną widziałem nawet nie dalej jak roku tomu w Szczecinie), a także na konsolach PlayStation. Widowiskowość serii robiła niegdyś spore wrażenie i na podobne liczę również w przyszłości.

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/time-crisis-5-announced/

Tagi: Bandai Namco galeria time crisis 5