Piotr Kaźmierczak Piotr Kaźmierczak 18.08.2014 13:27
Pierwsze DLC do Bullet Girls, czyli dotykaj dziewczyny przy pomocy kociej łapki
725V

Pierwsze DLC do Bullet Girls, czyli dotykaj dziewczyny przy pomocy kociej łapki

Bullet Girls (PS Vita) to naprawdę unikatowa strzelanka, w której wcielamy się w kuso ubrane dziewczyny i wkraczamy do walki z innymi kuso ubranymi dziewczynami. Po starciach możemy przesłuchiwać więźniarki dotykając je różnymi gadżetami i dobierać bojowe staniki naszym żołnierkom. Gra już w dzień premiery doczeka się kilku DLC, w skład których wejdą takie cuda, jak czekoladowy banan i kocia łapka.

Wśród dodatków znajdą się między innymi narzędzia "tortur", czyli wspomniane wyżej czekoladowy banan i łapa kota. O tym, jak je wykorzystać będziecie mogli przekonać się na poniższych fotografiach. Kolejnym elementem DLC mają być nowe dziewczyny, które wcielą się w rolę "konferansjerki" czytającej nam wyniki pojedynków. Je oczywiście też będzie można dotykać. Ostatnim dodatkiem będą inne od standardowych głosy, w które będzie można wyposażyć postaci występujące w tej produkcji.

Bullet Girls (PS Vita) trafi do sprzedaży wyłącznie w wersji na PlayStation Vitę już za trzy dni. Mowa tu tylko o Japonii. O premierze na Zachodzie na razie cisza.

 

Źródło: http://www.siliconera.com/2014/08/18/bullet-girls-first-wave-dlc-adds-bananas-cat-paws-navigation-girls/

Tagi: bullet girls d3 publisher playstation vita shade