Michał Madanowicz Michał Madanowicz 08.08.2014 10:41
Symulator wojny z PC zawita także na konsole nowej generacji?
855V

Symulator wojny z PC zawita także na konsole nowej generacji?

Wydana w styczniu na komputery stacjonarne pierwszoosobowa strzelanina Isurgency może trafić również na konsole nowej generacji. Zasugerował to na Steamie jeden z przedstawicieli New World Interactive.

Insurgency to wymagający wojenny first person shooter, w którym giniemy najczęściej od jednego-dwóch strzałów, a jedyny celownik, jakim dysponujemy, to ten wbudowany w broń (szczerbinka, celownik optyczny itd.). Gra jest realistyczna i stawia przede wszystkim na współpracę pomiędzy graczami.

Możliwe, że już niedługo w Insurgency pograć będziemy mogli także na PlayStation 4 i Xboksie One. Taką sugestią podzielił się ze społecznością gry Jeremy Blum, osoba odpowiedzialna za cały projekt:

Chociaż gra może być uważana przez wielu za skończony produkt, stale rozwijamy naszą wizję i patrzymy w przyszłość, mając na uwadze kolejne lata. Mamy ambicje pojawienia się na konsolach nowej generacji. Nie wiemy, czy stworzymy nowy silnik, czy pozostaniemy przy starym, ale pewne jest, że to, co jest obecnie, to dopiero początek.

Zobaczyć Insurgency w akcji możecie na materiale wideo poniżej. Chcielibyście tej produkcji na PlayStation 4, czy może uważacie, że nie będzie ona wystarczającą alternatywą dla takich serii jak Call of Duty czy Battlefield?

Źródło: www.steamcommunity.com

Tagi: gameplay insurgency jeremy blum New World Interactive playstation 4 steam wideo