Marek Kłos Marek Kłos 29.04.2014 13:23
Poproście Blizzard o konsolową wersję Hearthstone
858V

Poproście Blizzard o konsolową wersję Hearthstone

Uzależniająca gra karciana od Blizzarda, podbiła już serca zarówno użytkowników PC, jak i właścicieli wszelakiej maści tabletów Apple'a. Obecnie zmierza na urządzenia z Androidem, lecz jej wersja konsolowa na razie pozostaje mirażem przyszłości.

Blizzard na razie nie ma planów wydania Hearthstone: Heroes of Warcraft w wersji konsolowej, Jednak jeśli zainteresowanie graczy będzie stałe, może to ulec zmianie w przyszłości.

Jak mówi Jason Chayes - dyrektor produkcji:

Idea przeniesienia gry na konsole przyszła od samych graczy. Nie jest to coś, nad czym teraz myślimy. Mamy ręce pełne roboty, aby wydać wersję na Androida, jak szybko się da.

Hearthstone dostał drugie życie, wraz z premierą gry na sprzęcie przenośnym. Nic więc dziwnego, że studio skupia swoje prace nad wersją wspierającą system Android. Dodatkowo trwają pracę nad pierwszym dodatkiem - Curse of Naxxramas.

Co jednak, jeśli konsolowa społeczność będzie nalegała?

Jeśli przeniesienie Hearthstone na konsole jest czymś, co cieszy się dużym zainteresowaniem, to chcemy o tym wyraźnie usłyszeć, tak byśmy mieli nad czym się zastanawiać.

Wygląda więc na to, że jest duża szansa, by karcianka Blizzarda znalazła swój dom także na PlayStation 4. Wystarczy pojęczeć trochę nad uchem. Świetne przyjęcie Diablo III na konsolach, także powinno pomóc Blizzardowi w podjęciu decyzji o porcie. Moja nieomylna szklana kula mówi mi, że to tylko kwestia czasu.

 

Źródło: http://www.gamespot.com/

Tagi: Blizzard hearthstone: heroes of warcraft playstation 4