Daniel Stroński Daniel Stroński 15.04.2014 16:59
Jutro dostaniemy ostatnie DLC do Borderlands 2
965V

Jutro dostaniemy ostatnie DLC do Borderlands 2

Półtora roku wspierania swojej gry kolejnymi dodatkami, okolicznościowymi bonusami, kodami na złote klucze - znalazła się nawet (niepełna) wersja GOTY! Jutrzejsza aktualizacja PS Store przyniesie finalną część przygód na Pandorze.

Sir Hammerlock Versus the Son of Crawmerax DLC to czas wypoczynku naszych bohaterów na piaszczystej plaży, przy szumie morskich fal i domowej roboty piwku Sir Hammerlocka. Wszystko wraca do normy po ataku wielkiej bestii i porwaniu naszego piwowara.

W ratunku pomogą nam Crazy Earl i Mordecai, oczywiście po wykonaniu dla nich kilku przysług. Pamiętacie potwora z The Secret Armory of General Knoxx DLC do Borderlands™ (PS3)? Crawmerax Jr. to jego syn i pragnie zemścić się na naszych bohaterach.
 
Typowo dla serii dodatków "Headhunter", po pokonaniu bestii dostaniemy jej zmniejszoną głowę jako czapkę-trofeum, a szafę naszej postaci zasili strój plażowy. Co teraz - Borderlands 2: Game of the Year 2 - Complete Edition?
 
Do czasu takiej zapowiedzi nie zapomnijcie sprawdzić majowego Borderlands 2 (PS Vita) i zapowiedzianego na jesień Borderlands: The Pre-Sequel (PS3).
 

Tagi: