Marek Kłos Marek Kłos 14.03.2014 13:55
Wielkie bestie i data premiery Bound by Flame
1266V

Wielkie bestie i data premiery Bound by Flame

Musze przyznać, że w morzu gier rpg, jakie są zapowiedziane na ten rok, to właśnie stwory występujące w nadchodzącym erpegu Spiders Studio przykuły moją uwagę. Szczególnie ten przypominający skrzyżowanie drzewca z samym wielkim Cthulhu. Dziś przyglądamy się kolejnym i sprawdzamy kiedy gra będzie dostępna w sklepach.

Kilka dni temu twórcy prezentowali nam tajniki wytwarzania przedmiotów, a dziś uraczyli nas galerią ukazującą zazwyczaj olbrzymich przeciwników, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Poznaliśmy też datę premiery Bound By Flame (PS4). Gra dostępna będzie już 9 maja 2014 roku zarówno na PlayStation 3, jak i jej młodszej siostrze.

Mam nieodparte wrażenie, że to właśnie dynamiczne starcia z różnorodnymi przeciwnikami będą tym, co wyróżni erpega Spider Studio. Bardzo cienię sobie ciekawy system walki w gatunku, który prezentuje Bound by Flame. Za wyznacznik jakości uważam ten z Dark Souls, a najmniej podchodzi mi coś, co udaje system walki w serii Elder Scrolls. Zawsze jednak chciałem gry, która w przemyślany sposób łączyła by w sobie sieczkę z najlepszych slasherów, z mechaniką gry rpg. Bound by Flame idzie chyba w dobrym kierunku, ale za wcześnie by ferować wyroki. Być może sporo wyjaśni film na temat potyczek w grze, który Spiders Studio opublikuje w ciągu najbliższych tygodni.

Źródło: http://boundbyflame.com/

Tagi: bound by flame PLAYSTATION 3 playstation 4 spiders studio