Mateusz Greloch Mateusz Greloch 03.03.2014 10:11
Krótki zwiastun reklamuje dodatek Diablo III: Reaper of Souls w Ameryce
760V

Krótki zwiastun reklamuje dodatek Diablo III: Reaper of Souls w Ameryce

"Jeszcze nikt nie zatrzymał śmierci" - takim oto hasłem Blizzard ma zamiar reklamować dodatek do Diablo III (PS3), który otrzyma nazwę Reaper of Souls. Na razie nie ma planów wydania dodatku na konsolach PS3 i x360, jednak wiadomo już, że wejdzie on w skład Diablo® III: Ultimate Evil Edition™ (PS4), które pojawi się na PlayStation 4.

Jeśli wierzyć poprzednim zapewnieniom producentów, po premierze pecetowego rozszerzenia, które debiutuje w Europie już 25 marca, Blizzard zamierza ostro wziąć się do pracy nad konsolową wersją dodatku. Jak pokazała historia w przypadku Diablo III (PS3), konsolowa wersja ukazała się po roku od wydania wersji na komputery osobiste.

W tym przypadku nie mamy do czynienia z całą grą, a zaledwie z dodatkiem, więc powinniśmy czekać zdecydowanie krócej. Pierwsze plotki mówiły o sześciu miesiącach obsuwy, ale Blizzard jak to ma w zwyczaju, plotek nie potwierdza i powtarza jak mantrę "wydamy, kiedy skończymy".

Jestem jednym z tych, który najpierw ogrywał wersję na PC, a potem z radością rzucił się na konsolowe wydanie czerpiąc jeszcze więcej radości z rozwałki jaką powodował, więc na dodatek czekam z otwartymi ramionami. Z tego co widzę na przeróżnych forach, nie jestem odosobniony, choć nie ukrywam, że wolałbym 25 marca włożyć płytę do konsoli i grać komfortowo na padzie, zamiast ściągać cyfrową wersję na PC i chwycić za klawiaturę i myszkę.

Źródło: Diablo [YouTube]

Tagi: Activision Blizzard Entertainment Diablo III Diablo III: Reaper of souls PLAYSTATION 3 playstation 4