Doom 3: BFG Edition ocenione. Jest dobrze!

również doczekało się dzisiaj pierwszych ocen. Te jednoznacznie wskazują na to, że mamy do czynienia z dobrą, aczkolwiek nie idealną pozycją. Niemniej, jeśli ktoś miał zamiar zapoznać się z marsjańskim piekłem, teraz ma ku temu doskonałą okazję.Doom 3: BFG Edition również doczekało się dzisiaj pierwszych ocen. Te jednoznacznie wskazują na to, że mamy do czynienia z dobrą, aczkolwiek nie idealną pozycją. Niemniej, jeśli ktoś miał zamiar zapoznać się z marsjańskim piekłem, teraz ma ku temu doskonałą okazję.
Serwis God is a Geek ocenił tę produkcję na 8/10, wydając następujący werdykt:
BFG Edition to mocna paczka, która za niską cenę oferuje Wam bardzo imponujący remake klasycznej gry (...). Przypomina również jak fajne jest uniwersum Dooma, jak zabawny, a momentami straszny, jest kosmiczny satanizm.




Serwis NowGamer natomiast wystawił nieco niższą notę rzędu 6.9/10:
Jest to pierwszy występ Dooma i jego sequela na PlayStation 3 i właśnie dlatego warto się weń zaopatrzyć. Szkoda, że główna atrakcja - Doom 3 w HD wraz z dodatkami - wciąż zawodzi.
Z ostatecznym werdyktem proponuję jednak wstrzymać się do momentu, w którym gra trafi do polskich sklepów.