Jakub Dudkowski Jakub Dudkowski 16.05.2011 23:45
Jakie gry zaoferuje nam Sony?
3486V

Jakie gry zaoferuje nam Sony?

Blisko dwa tygodnie temu Sony poinformowało, że w ramach rekompensaty za długą przerwę w działaniu PlayStation Network zaoferuje nam między innymi kilka darmowych tytułów na PlayStation Store. Na europejskim blogu firmy została ogłoszona lista gier dla PS3 oraz PSP. Czy warto na nie czekać?xxxxx

 

 

Jeśli jeszcze ich nie posiadacie, to odpowiedź jest prosta: warto. Spis zawiera naprawdę dobre tytuły. Crapy? Próżno ich tu szukać. Z drugiej strony prawdopodobnie większość z Was ma lub miała je już w swojej kolekcji.
 
 
Lista gier na PlayStation 3:
 
- LittleBigPlanet
- inFamous
- Wipeout HD/Fury
- Ratchet and Clank: Quest for Booty
- Dead Nation
 
 
Lista gier na PlayStation Portable:
 
- LittleBigPlanet
- ModNation Racers
- Pursuit Force
- Killzone: Liberation
 
 
Na jednym koncie będziemy mogli pobrać dwie wybrane gry. Warto dodać, że na rynku niemieckim zamiast inFamous i Dead Nation posiadacze PS3 będą mogli pobrać Super Stardust HD oraz Hustle Kings, natomiast na PSP Pursuit Force oraz Killzone: Liberation zostaną zmienione na Everybody's Golf 2 oraz Buzz Junior Jungle Party.
 
Poza wymienionymi wyżej tytułami otrzymamy darmowy dostęp do PlayStation Plus na okres 30 dni. Jeśli korzystacie z usługi, Wasza subskrypcja zostanie przedłużona o dwa miesiące. Prezenty będą dostępne do pobrania przez miesiąc od dnia ich udostępnienia.

Tagi: playstation 3 playstation store ps store psn psp Sony