Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 21.04.2010 19:50
James Bond: Bloodstone
768V

James Bond: Bloodstone

Najnowsze przygody agenta 007 pojawiały się i znikały niczym fatamorgana - nie tylko te filmowe, ale także nam bliższe, w postaci gry wideo. Wygląda jednak na to, że sytuacja powoli zaczyna się klarować. Nieznacznie, ale jednak...xxxxx

 

Na stronach jednego z największych brytyjskich sklepów online - HMV - pojawił się właśnie tajemniczy tytuł: James Bond: Bloodstone. Opisany jest jako gra wyścigowa, zmierza podobno na PS3, Xboksa 360 oraz Wii, a status premiery określono jako "coming soon" (co może oznaczać zarówno miesiąc, jak i rok). Dlaczego wspomniałem o fatamorganie? Ponieważ po raz pierwszy o projekcie owym świat usłyszał podczas imprezy "Massive Inc." w grudniu 2008 r., gdzie Activision zapowiedziało go jako produkcję spod dłuta twórców Project Gotham Racing - Bizarre Creations (co zgadzałoby się z jego "wyścigowym" opisem na stronach HMV). Wtedy także padła wstępna data premiery - wrzesień 2009 - co najwyraźniej było zbyt optymistycznym założeniem. Po "Massive Inc." zapadła cisza - aż do momentu, gdy niedawno brytyjski aktor serialowy Adam Croasdell przyznał w jednym z wywiadów, że w zeszłym roku (czyli 2009) nagrał sesje mo-cap do nowej gry z Bondem.

 

A teraz mamy "Filipa z konopii", który wyskoczył w Sieci. Jedno jest pewne - gra nie ma nic wspólnego z 23. powstającym filmem o przygodach agenta. Zapowiedziało to Activision już w 2008 r., a potwierdza to aktualny status tego obrazu - produkcja została wstrzymana, z powodu niepewnej sytuacji finansowej studia MGM.

Natomiast przecieki odnośnie samej gry mówią, że poza sekcjami jeżdżonymi możemy także liczyć na rozgrywkę w TPP lub FPP. Czekamy na dalsze detale - a Wy jakiego wyniku oczekiwalibyście z połączenia marek "007" oraz "Bizarre Creations"?

Tagi: Activision bizarre creations james bond