nariko nariko 17.03.2010 15:41
Premiera God of War III
420V

Premiera God of War III

Na wypadek gdyby ktoś zaspał i nie wie jaki mamy dziś dzień informujemy, że 17 marca odbyła się oficjalna premiera God of War III w Polsce. Poniżej zamieszczamy notkę prasową na ten temat, a te osoby, które nabyły swój egzemplarz zachęcamy do pozostawienia swoich pierwszych wrażeń z zabawy.


Na wypadek gdyby ktoś zaspał i nie wie jaki mamy dziś dzień informujemy, że 17 marca odbyła się oficjalna premiera God of War III w Polsce. Poniżej zamieszczamy notkę prasową na ten temat, a te osoby, które nabyły swój egzemplarz zachęcamy do pozostawienia swoich pierwszych wrażeń z zabawy.Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) oddaje dzisiaj w ręce graczy God of War III na PlayStation®3 (PS3™) – ostatnią odsłonę epickiej trylogii o zemście jaką spartański wojownik dokonuje na Bogach Olimpu.

God of War III to brutalna przygoda rozgrywająca się w świecie starożytnej Grecji, w której gracz wciela się w postać Kratosa - bezwzględnego antybohatera, który ogarnięty wściekłością i chęcią zemsty, rozlicza się z bogami Olimpu, którzy zdradzili jego i cały antyczny świat. Uzbrojony w Ostrza Chaosu – potężne zębate ostrza na łańcuchach oraz arsenał innej broni i magii, bezwzględnie walczy z bogami i potworami znanymi z mitologii.

Debiutująca na PlayStation 3 God of War III oddaje w ręce gracza moc bogów i pozwala wykorzystać ją przeciwko oprawcom. To opowieść o zdradzie, zemście i determinacji. Osadzona w mrocznym i bujnym mitologicznym świecie, rozgrywa się na polach bitewnych starożytnej Grecji, w Hadesie, na Olimpie i w przytłaczających swym ogromem komnatach bogów.

Akcja gry kontynuowana jest od miejsca, w którym została przerwana w grze God of War® II z 2007 roku. W polskiej wersji językowej w rolę Kratosa wcielił się Bogusław Linda, a w postać Herkulesa, z którym Kratos krzyżuje swe ścieżki – Michał Żebrowski. W grze pozostaje też możliwość zagrania w oryginalnej, angielskiej wersji językowej z polskimi podpisami lub bez.


Tagi: god of war god of war II god of war III jaki kratos playstation 3 polska premiera SCEE scep Sony Computer Entertainment Sony Computer Entertainment Europe sony santa monica zabawy

Nie przegap