nariko nariko 04.02.2010 20:59
Jeszcze jedna szansa na demo GoW III
283V

Jeszcze jedna szansa na demo GoW III

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany] Najnowszy numer Qore, który pojawi się w amerykańskim PS Store już za kilka godzin. Jako bonus dla stałych subskrybentów, będzie zawierał demo God of War III. Jeśli zatem nie mieliście szczęścia w losowaniu europejskich voucherów, to macie prawdopodobnie ostatnią szanse aby sprawdzić najnowsze przygody Kratosa przed jego premierą. Pod warunkiem, że macie wykupiony roczny abonament magazynu (zakup pojedynczego odcinka nie jest premiowany dostępem). Co jeszcze znajdziemy w Qore#21?
[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Najnowszy numer Qore, który pojawi się w amerykańskim PS Store już za kilka godzin. Jako bonus dla stałych subskrybentów, będzie zawierał demo God of War III. Jeśli zatem nie mieliście szczęścia w losowaniu europejskich voucherów, to macie prawdopodobnie ostatnią szanse aby sprawdzić najnowsze przygody Kratosa przed jego premierą. Pod warunkiem, że macie wykupiony roczny abonament magazynu (zakup pojedynczego odcinka nie jest premiowany dostępem). Co jeszcze znajdziemy w Qore#21?

Przede wszystkim reportaże z nadchodzących gier, takich jak: Yakuza 3, Battlefield: Bad Company 2 i Resonance of Fate. Ponadto wywiad z redaktorami PlayStation: The Official Magazine na temat najciekawszych tytułów jakie pojawią sie 2010 roku. Każdy kto zakupi magazyn dostanie również w prezencie ekskluzywny theme z Yakuza 3 i Battlefield: Bad Company 2.

Tagi: bad company Battlefield: Bad Company God of War god of war III kilka kto ps store psn qore resonance szansa usa wideo Yakuza