admin admin 02.02.2010 21:19
Dante's Inferno dostanie DLC
453V

Dante's Inferno dostanie DLC

Dante's Inferno jeszcze nie zdążyło trafić na sklepowe półki, a my już wiemy o nadchodzącym DLC do gry. Ba, mamy dla Was nawet wideo!


Dante's Inferno jeszcze nie zdążyło trafić na sklepowe półki, a my już wiemy o nadchodzącym DLC do gry. Ba, mamy dla Was nawet wideo!Internet to niesamowita sprawa - przepływ informacji jest na tyle swobodny, że coraz częściej trudno o wywołanie zaskoczenia u konsumenta. Tak było w przypadku PlayStation 3 w wersji Slim, czy też PSPgo; najświeższym przykładem jest iPad. Do tego zacnego grona dołączyło teraz Dante's Inferno. Najlepiej będzie, jeśli sami rzucicie okiem na poniższe wideo:[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Trails of St. Lucia najwidoczniej zadebiutuje 29 kwietnia, a więc całkiem niedługo po premierze podstawowej wersji gry, uzupełniając ją o tak kluczowe funkcje jak co-op online i kreacja zawartości. Czy wy również dostrzegliście, że DLC do gier pojawia się w coraz to mniejszych odstępach czasu od właściwej premiery? Najwidoczniej twórcy przygotowują je już "za wczasu" - tak jest, nie ulega wątpliwości, że jest to pieśń przyszłości. Tylko czy my, gracze, dobrze na tym wyjdziemy? Wszystko przed nami.

Tagi: dante inferno dante s inferno Dante's Inferno DLC jak jest mamy playstation 3 st lucia tak teraz