rogerio rogerio 05.12.2009 11:15
Smocza seria powróci w następne święta
352V

Smocza seria powróci w następne święta

Problemy finansowe Midway omal nie doprowadziły do bankructwa studia, na szczęście w porę pojawiło się Warner Bros., które wykupując firmę uratowało ją przez śmiercią. Teraz, gdy wszystkie zawirowania trochę się uspokoiły, jej pracownicy mogą skupić się na tym, co wychodzi im najlepiej – kolejnej części Mortal Kombat.Problemy finansowe Midway omal nie doprowadziły do bankructwa studia, na szczęście w porę pojawiło się Warner Bros., które wykupując firmę uratowało ją przez śmiercią. Teraz, gdy wszystkie zawirowania trochę się uspokoiły, jej pracownicy mogą skupić się na tym, co wychodzi im najlepiej – kolejnej części Mortal Kombat.

Na stronie TRMK skupiającej się na informacjach o kultowej grze Midway, możemy przeczytać, że najnowsza, dziewiąta już odsłona serii trafi do sprzedaży na święta w przyszłym roku. Podobno prace nad grą ruszyły już pełną parą i wkrótce dowiemy się konkretnych szczegółów. Parę miesięcy wcześniej studio poszukiwało programistów, którzy zajmą się rozgrywką sieciową, co może znaczyć tylko tyle, że nowa część smoczej sagi położy spory nacisk na tryb online. Mimo iż gra była w ostatnich latach w cieniu takich produkcji jak Tekken, Virtua Fighter czy Dead or Alive, wciąż ma wielu fanów. Pamiętajmy też, że Ed Boon twórca gry zapowiedział, iż gra powróci do kategorii wiekowej „Mature", co powinno ucieszyć wszystkich entuzjastów finezyjnych „fatality”.

Tagi: ed boon fatality gra Midway mimo mortal kombat mortal kombat 9 omal PLAYSTATION 3 plotka sagi serii spory warner bros