Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2018 10:05
Naughty Dog potrzebuje polskojęzycznego wsparcia do The Last of Us Part 2. Studio szuka pracowników
3482V

Naughty Dog potrzebuje polskojęzycznego wsparcia do The Last of Us Part 2. Studio szuka pracowników

Prace nad The Last of Us Part 2 wciąż trwają. Możemy mieć pewność, że Naughty Dog nie traci czasu i rozwój produkcji przebiega w odpowiednim kierunku, bo studio poszukuje nowych pracowników, którzy pomogą w rozwoju przygody.

Nadal nie poznaliśmy daty premiery The Last of Us Part 2. Naughty Dog aktualnie zaprezentowało wyłącznie jeden fragment rozgrywki z tytułów, jednak na kolejny pokaz musimy zaczekać prawdopodobnie do końcówki roku.

W The Last of Us: Part 2 pojawi się towarzysz NPC. Ellie nie będzie biegać w samotności

Możecie mieć jednocześnie pewność, że Naughty Dog nie traci czasu. Firma poszukuje aktualnie testerów zapewnienia jakości lokalizacji, którzy będą wsparciem dla zespołu – w grze nie zabraknie niemieckiej, japońskiej, chińskiej, koreańskiej, tajskiej oraz polskiej lokalizacji.

Jest to wyłącznie czasowe zatrudnienie, jednak zainteresowani powinni udać się na witrynę studia, gdzie można aplikować. Oczywiście nowe wyzwanie wymaga od pracowników mieszkania w Stanach Zjednoczonych.

To naprawdę interesująca sytuacja, która pozwala sądzić, że premiera The Last of Us Part 2 nie jest wyjątkowo odległym tematem. Trudno powiedzieć, kiedy Naughty Dog zakończy rozwój gry, jednak jeśli już teraz mają trwać prace nad dopieszczaniem lokalizacji, to duża część projektu musiała zostać zakończona.

Źródło: https://www.naughtydog.com/greenhouse/job/1205300?gh_jid=1205300&gh_src=c3839c761

Tagi: