SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2018 17:42
W The Last of Us: Part 2 pojawi się towarzysz NPC. Ellie nie będzie biegać w samotności
1559V

W The Last of Us: Part 2 pojawi się towarzysz NPC. Ellie nie będzie biegać w samotności

Naughty Dog chętnie korzysta ze sprawdzonych schematów i w The Last of Us: Part 2 ponownie na ekranie zobaczymy dwóch bohaterów. Gracze w głównej mierze pokierują Ellie, jednak znana bohaterka otrzyma współtowarzysza niedoli.

Naughty Dog pierwotnie zapowiedziało wyłącznie jednego grywalnego bohatera w The Last of Us: Part 2, ale jak się później okazało – studio po prostu nie jest gotowe na pokazanie drugiej postaci. Twórcy wciąż nie wchodzą w szczegóły, ale Neil Druckmann postanowił podzielić się ze społecznością sporą ciekawostką.

Nathan Drake nie otrzymuje obrażeń. Bohater Uncharted wyczerpuje szczęście

Reżyser The Last of Us: Part 2 potwierdził ponowne wykorzystanie NPC-towarzysza. Neil Druckmann nie może jeszcze ujawnić konkretów, jednak deweloper wspomniał o dodatkowej postaci – prezentowane demo nie ujawniło bohatera, ale w nowej historii Ellie skorzysta z pomocy towarzysza.

W The Last of Us kierowaliśmy Joelem, jednak przez prawie całą opowieść widzieliśmy poczynania Ellie. W kontynuacji sytuacja się zmienia – tym razem wskoczymy w buty Ellie, ale obok niej będzie biegał… Naughty Dog aktualnie potwierdziło, że Joel żyje.

Trudno zgadywać, lecz mam szczerą nadzieję, że Joel otrzyma ważniejszą rolę od przynoszenia drabiny i szukania amunicji. W sumie nawet nie wyobrażam sobie takiej sytuacji… A Wy?

Źródło: https://www.videogamer.com/news/the-last-of-us-part-ii-will-give-ellie-an-npc-companion

Tagi: Naughty Dog playstation 4 sony the last of us part 2