Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.08.2018 15:29
Battlefield 5 pokaże zniszczenie Rotterdamu. EA zapowiada nowy trailer
1554V

Battlefield 5 pokaże zniszczenie Rotterdamu. EA zapowiada nowy trailer

Electronic Arts jeszcze przed rozpoczęciem się imprezy w Kolonii chce pokazać światu nadciągający shooter. Firma opublikowała zajawkę, która zaprasza fanów gier DICE do wyczekiwania na nowy materiał.

19 października odbędzie się premiera Battlefield 5 na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Właśnie trwa druga faza zamkniętych testów, jednak autorzy jeszcze przed debiutem pozwolą wypróbować strzelankę wszystkim zainteresowanym.

Patrick Söderlund odchodzi z Electronic Arts. Twórca serii Battlefield

Nie jestem fanem podobnych wiadomości, ale zdaję sobie sprawę, że mamy wśród czytelników wielu fanów serii Battlefield. Electronic Arts postanowiło zapowiedzieć publikację materiału i już jutro zobaczymy pełny zwiastun nadciągającej produkcji.

O 15:00 zerkniemy „Zniszczenie Rotterdamu”, więc możemy oczekiwać, że będzie to fabularny materiał, który zapowie historię przygotowaną przez DICE. Historia Battlefield 5 została oczywiście umiejscowiona w czasach II wojny światowej, a deweloperzy podzielili opowieść na odcinki – identyczny sposób prowadzenia wydarzeń widzieliśmy już w przypadku Battlefield 1.

Wkrótce powinniśmy otrzymać konkretne informacje dotyczące testów beta. Na wspomnianej imprezie w Kolonii odbędzie się pełna prezentacja gry.

Źródło: YouTube

Tagi: battlefield 5 DICE Electronic Arts Gamescom trailer zwiastun