Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2018 18:37
RAGE 2 na rozgrywce. Szykuje się efektowna produkcja
1403V

RAGE 2 na rozgrywce. Szykuje się efektowna produkcja

Bethesda nie mogła zapomnieć o RAGE 2. Wyczekiwany shooter otrzymał swoje kilka minut już na konferencji podczas QuakeConu i na dobry początek oglądamy nowy materiał prezentujący rozgrywkę. Czy to może się nie udać?

Pierwsze opinie dotyczące RAGE 2 nie były wyjątkowo pozytywne, jednak deweloperzy nie przejmowali się narzekaniem, a po prostu pokazali kolejny materiał, który wywarł znacznie lepsze wrażenie. Twórcy w tym wypadku zaprezentują ciekawą koncepcję.

RAGE 2. Edycja kolekcjonerska w polskich sklepach – znamy cenę i dokładną zawartość

Za RAGE 2 nie odpowiada wyłącznie id Software. Deweloperzy korzystają z doświadczenia Avalanche Studios, czyli twórców serii Just Cause. Ta pierwsza ekipa zajmuje się stworzeniem wyjątkowego strzelania, a drugi zespół odpowiada za wielki, przeładowany atrakcjami świat.

Najnowszy materiał jest w sumie dobrym podsumowaniem wcześniej zaprezentowanych filmów – w RAGE 2 nie zabraknie walki z wieloma przeciwnikami, podczas której skorzystamy z ogromnych giwer i zadbamy o odpowiedni chaos na ekranie. Nie będzie to typowa kontynuacja, ale nie jest to oczywiście zła wiadomość. id Software oraz Avalanche Studios dbają o ciekawy rozwój projektu i bez wątpienia RAGE 2 może się podobać.

Co prezentuje gameplay? Bethesda zapowiada przyjemności w taki sposób:

„Piękny, ogromny otwarty świat. Eksplozje. Walki pojazdów. Eksplozje. Odjazdowe moce. Eksplozje. Poza ujęciami ukazującymi świat RAGE 2 (wspominaliśmy już o eksplozjach?).”

Na materiale pierwszy raz możecie również spojrzeć na olbrzymie konwoje, które odegrają niezwykle istotną rolę w całym RAGE 2. To wygląda pięknie!

Źródło: YouTube.com

Tagi: Avalanche Studios Bethesda gameplay id Software Rage 2