Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.07.2018 15:31
RAGE 2. Edycja kolekcjonerska w polskich sklepach – znamy cenę i dokładną zawartość
589V

RAGE 2. Edycja kolekcjonerska w polskich sklepach – znamy cenę i dokładną zawartość

W przyszłym roku sympatycy otwartych światów i kapitalnego strzelania zapoznają się z RAGE 2. Projekt id Software oraz Avalanche Studios otrzyma ciekawą edycję kolekcjonerską, która jest już dostępna w rodzimych sklepach. 

Bethesda nadal nie potwierdziła ostatecznej daty premiery RAGE 2, ale takie konkrety mogą zostać ujawnione w przyszłym miesiącu. Tytuł będzie prezentowany podczas QuakeConu, podczas którego zerkniemy przynajmniej na nowy zwiastun.

RAGE 2 z ogromną zawartością dla singlistów. Niektórzy konsolowcy zagrają w 60 fps

Na E3 ujawniono edycję kolekcjonerską RAGE 2, która jest już dostępna w polskich sklepach. Gracze muszą przygotować 549,99 zł – w tej cenie kupicie wydanie na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste.

Największą atrakcją pakietu jest bez wątpienia gadająca głowa – kolekcjonerzy otrzymają możliwość powieszenia gadżetu na ścianie, który od czasu do czasu przypomni o sobie śpiewając. Figurka(?) została zaprezentowana na poniższy materiale.   

RAGE 2 edycja kolekcjonerska 

 • Gadająca głowa Rabana Miażdżyciela – ulubiony mutant każdego gracza jest gotów, by stać się nowym tematem do konwersacji w twoim domu. (Serio, rzucamy twoim gościom wyzwanie, by NIE poruszali tematu głowy mutanta na ścianie.) Ta wyjątkowo limitowana edycja mocowanej głowy zawiera czujnik ruchu, dzięki któremu może mówić i śpiewać przez wiele godzin!
 • Plakat edycji kolekcjonerskiej – wyjątkowy plakat do dekoracji twojego podziemnego bunkra, kryjówki przestępczej lub pokoju w akademiku.
 • Steelbook – odjazdowe, metalowe pudełko zawierające najlepsze prace Oddziału Zbirów.
 • Gra RAGE 2 + zawartość cyfrowa, w której znajdziesz wszystkie dodatki obecne również w edycji Deluxe (opisane poniżej).

RAGE 2 edycja Deluxe

 • Powstanie Duchów – ekscytujące rozszerzenie do kampanii w RAGE 2! Więcej szczegółów już wkrótce.
 • BFG z gry DOOM – weź w swoje ręce wielką, przyjazną superbroń i wypatrosz wszystko na swojej drodze w akompaniamencie błysków energii - testowane przez DOOM Slayera, zatwierdzone przez strażników!
 • Skórka do monster trucka „Mutant”  – rozjeżdżaj przeciwników z klasą dzięki tej ekskluzywnej skórce. Pojazd czyści się samoczynnie, więc nie musisz się martwić o te upierdliwe plamy krwi brudzące perłowy lakier.
 • Kody „Czarodzieja Pustkowi” – Czarodziej Pustkowi obdarzył cię potężnymi nowymi mocami! Wykorzystaj tę ekskluzywną kolekcję „kodów”, by władać nad pustkowiami.
 • Booster postępu – daj czadu na przesterze! Zdobądź więcej mocy dzięki temu boosterowi postępu.
 • Misja „Kult Boga Śmierci” – dzika jazda sprawi, że Walker zmierzy się z sektą szalonych mutantów, którzy wydają się czcić wizerunek Nicholasa Raine’a – bohatera pierwszej części RAGE. Przetrwaj w kanałach i pokonaj hordy mutantów, w tym potężnego i potwornego Czarownika Abadonu.
 • Pancerz oraz pistolet osadników Nicholasa Raine'a – wskocz w legendarny pancerz Raine'a z Ark i przeżyj klasykę na nowo z jego potężnym pistoletem osadników.
 • Sztandar bitewny – zasiej strach w sercach swoich wrogów, jadąc w bój z tym imponującym sztandarem powiewającym na twoim pojeździe.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: