Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2018 17:42
Nioh może trafić na Xbox One. Gra podzieli losy NieR Automata?
884V

Nioh może trafić na Xbox One. Gra podzieli losy NieR Automata?

Team Ninja zaoferowało opowieść Williama graczom na PlayStation 4 i komputerach osobistych, ale wkrótce kolejni sympatycy dynamicznej akcji mogą zapoznać się z historią doświadczonego samuraja. Team Koei nie ukrywa, że gra może trafić na Xboksa One.

NieR Automata dość niespodziewanie trafiło na Xboksa One. Przed E3 pojawiła się plotka, a podczas konferencji Amerykanów zobaczyliśmy oficjalny zwiastun. Gra wykorzystuje dodatkową moc Xboksa One X.

Nioh 2 z pierwszymi informacjami. Edytor postaci i demo

Aktualnie w sprawie trzeciej wersji Nioh nie zobaczyliśmy konkretnych przecieków, jednak sytuację postanowił wziąć w swoje ręce dziennikarz Generacion Xbox, który wysłał oficjalne pytanie do europejskiego oddziału Koei Tecmo o możliwość przeniesienia gry na sprzęt Amerykanów.

Na początku przedstawiciel japońskiej korporacji tłumaczył, że to Sony posiada odpowiednią licencję. Jednak gdy redaktor drążył temat, to pracownik Koei Tecmo zaznaczył, że w przyszłości wszystko jest możliwe. Nie otrzymaliśmy oczywiście szczegółowej zapowiedzi, ale mogę śmiało przypuszczać, że wszystko w tym wypadku rozbija się o pieniądze.

Sony posiada licencję na wydanie Nioh w pudełku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by opowieść samuraja wskoczyła do cyfrowej dystrybucji – identyczną sytuację widzimy w przypadku NieR Automata, które jest dostępny wyłącznie na Xbox Live.

Źródło: https://gamingbolt.com/nioh-may-come-to-xbox-one-at-some-point-in-the-future

Tagi: Koei Tecmo nioh playstation 4 sony Team Ninja xbox one