SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.06.2018 12:17
Nioh 2 z pierwszymi informacjami. Edytor postaci i demo
952V

Nioh 2 z pierwszymi informacjami. Edytor postaci i demo

Nioh 2 stało się faktem. Szykowana gra dorobiła się już trailera a teraz mamy okazję poznać kolejne informacje na temat rzeczonej produkcji.

Reżyser Nioh 2 zapowiedział, że celem dla deweloperów nowej gry jest "naturalna ewolucja" patentów znanych z pierwszej odsłony tej marki. Fumihiko Yasuda zapowiedział, że nie możemy spodziewać się dużych zmian gameplayowych. Zespół chce tylko odrobinę ulepszyć najlepsze strony Nioh a usunąć z sequela wady, na które skarżyli się gracze i recenzenci.

Jednym z motywów, o które najbardziej prosili fani, to edytor bohatera. Fumihiko Yasuda zapowiedział, że ten element znajdzie się w Nioh 2. Gracze będą mogli zmienić wygląd, płeć lub rasę bohatera.

Świetna informacja jest taka, że doczekamy się dostępnego dla każdego dema Nioh 2, tak jak w przypadku pierwszej części serii. Wiadomo już, że fabuła w Nioh 2 ma ścisły związek z wydarzeniami z części pierwszej. Deweloper nie rozwinął jeszcze niestety tego wątku.

Na Nioh 2 jeszcze pewnie trochę poczekamy, bo gra nie dorobiła się jeszcze nawet przybliżonej daty premiery. Wiadomo, że tytuł trafi na PS4.

Tagi: