Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2018 13:41
FIFA 19 z House Rules. Gameplay pokazuje nowy tryb pełen atrakcji
2507V

FIFA 19 z House Rules. Gameplay pokazuje nowy tryb pełen atrakcji

EA Sports w znaczący sposób odświeża FIFA 19. Twórcy przygotowali między innymi tryb „House Rules”, który oferuje możliwość rozegrania meczu na bardzo niestandardowych zasadach.

FIFA 19 to nie tylko odświeżony gameplay, Liga Mistrzów, Alex Hunter w Realu Madryt, a Ronaldo w Juventusie. EA Sports przygotowało „House Rules”, w którym znajdziemy sporo atrakcji.

FIFA 19 z Alexem Hunterem. Piłkarz trafia do Realu Madryt

„House Rules” to świeży tryb, który oferuje możliwość rozegrania meczów na zupełnie nowych zasadach – gracze między innymi mogą strzelać gole wyłącznie z daleka, podczas pojedynków trzeba pokusić się o efektowne główki, w meczu brakuje sędziego lub pojedynki odbywają się na zasadach „kto strzeli ten idzie na trybunę”.

Jest to na pewno ciekawe urozmaicenie rozgrywki, którego od dawna brakowało w serii FIFA. Na szczęście deweloperzy wsłuchali się w opinie społeczności i zaoferują nam interesujące zmagania.

Poniżej zobaczycie gameplay z House Rules, ale na konkretną prezentację wciąż musimy zaczekać. Jeszcze w tym tygodniu EA Sports opublikuje nowe materiały, które przybliżą nam kolejne elementy FIFA 19.

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 19 gameplay