Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2018 18:11
FIFA 19 z Alexem Hunterem. Piłkarz trafia do Realu Madryt
1718V

FIFA 19 z Alexem Hunterem. Piłkarz trafia do Realu Madryt

Własnie zostały potwierdzone ostatnie plotki. Alex Hunter kontynuuje swoją przygodę w FIFA 19 i znany piłkarz trafi do Realu Madryt. Małą zapowiedź wydarzenia zobaczycie na zwiastunie opublikowanym przez Electronic Arts.

Cristiano Ronaldo musiał w mocny sposób wpłynąć na FIFA 19. Portugalczyk odszedł z Realu Madryt i dołączył do Juventusu, co na pewno będzie odczuwalne w trybie Droga do Sławy. Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest poniższy zwiastun.

FIFA 19 z trybem 5 na 5 przypominającym FIFA Street?

Alex Hunter dołącza do Realu Madryt i będzie miał okazję rozwijać swoje umiejętności wśród piłkarzy, którzy zaliczyli „hattricka” i trzykrotnie zdobyli Ligę Mistrzów. Jest to na pewno świetna okazja do powiązania nowej licencji z fabularnym trybem.

Jesteście fanami Realu Madryt? Spokojnie, już możecie zamówić najnowszą koszulkę „Królewskich” z nazwiskiem „HUNTER” – wszystko oczywiście w oficjalnym sklepie hiszpańskiego zespołu! 

Kto teraz zostanie najlepszym przyjacielem Huntera w Madrycie? Mogę śmiało podejrzewać, że młody piłkarz miał czerpać garściami z doświadczenia oraz umiejętności Cristiano Ronaldo, ale CR7 znajduje się już we Włoszech, więc może… Benzema? :)

Na pewno możemy liczyć na ciekawą rywalizację o pierwszą jedenastkę z Marco Asensio.

Źródło: Twitter.com

Tagi: alex hunter EA Sports Electronic Arts FIFA 19 trailer zwiastun