Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2018 14:43
GRIP: Combat Racing ma datę premiery. Zwiastun zdradza pełną zawartość
828V

GRIP: Combat Racing ma datę premiery. Zwiastun zdradza pełną zawartość

Fantastyczna wiadomość dla miłośników kultowego Rollcage. Caged Element zakończyło główne prace nad GRIP: Combat Racing i w rezultacie możemy szykować wolny czas oraz gotówkę na produkcję.

O GRIP: Combat Racing pisaliśmy na portalu pierwszy raz w połowie 2015 roku. Twórcy pierwotnie informowali o przygotowaniu wersji na PlayStation 4 oraz komputery osobiste, ale w międzyczasie znaleźli wydawcę i w rezultacie produkcja trafi również na Xboksa One oraz Nintendo Switcha.

Dość niespodziewanie amerykański oddział PlayStation opublikował poniższy zwiastun, który zdradza konkretną datę premiery – GRIP: Combat Racing trafi na rynek 6 listopada. Mogę śmiało przypuszczać, że jest to jednocześnie data pełnej premiery na PC oraz Xboksa One… A może nawet na Nintendo Switch? Na ostateczną wiadomość musimy zaczekać.

Wspomniany zwiastun potrafi w dobry sposób „sprzedać” GRIP: Combat Racing – gra oferuje 22 trasy, 15 pojazdów, split-screen dla czterech zainteresowanych, sieciowe pojedynki z maksymalnie dziesięcioma kierowcami.

GRIP: Combat Racing od 2016 roku znajduje się w programie Wczesnego Dostępu na Steam i produkcja zebrała sporo pozytywnych opinii od fanów wspomnianego Rollcage. Gracze doceniają głównie dynamiczną i efektowną jazdę.

Dodatkowy zwiastun GRIP: Combat Racing znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: Caged Element data premiery grip trailer zwiastun

Nie przegap