Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.07.2018 10:36
Forza Horizon 4. Piękne zimowe krajobrazy w obszernej demonstracji
1617V

Forza Horizon 4. Piękne zimowe krajobrazy w obszernej demonstracji

Kilka dni temu autorzy Forza Horizon 4 prezentowali w szczegółach jesienne ściganie. Tym razem pora, byśmy przyjrzeli się zimowym krajobrazom!

Świat z Forza Horizon 4 występuje jakby w 4 wersjach, związanych z porami roku. Zmiana sezonu pociągnie za sobą pewne konsekwencje. Latem niektóre jeziora/stawy będą wysychać, co zmodyfikuje pewne trasy. Zimą wiele zbiorników wodnych zamarznie i oczywiście znacząco obniży się współczynnik przyczepności opon. Właśnie na tym ostatnim elemencie skupia się nowy filmik, opublikowany przez Playground Games i Microsoft. Pory roku mają zmieniać się raz na 7 dni i ta zmiana będzie dotyczyć wszystkich graczy.

Forza Horizon 4 w Encyklopedii PPE

Warto w tym miejscu przypomnieć, że oprócz rozbudowanego trybu sieciowego dla 72 graczy Playground Games przygotowuje Forzathon. Będzie to seria godzinnych, dziennych, a nawet tygodniowych wyzwań w Forza Horizon 4. Drużyny graczy będą rywalizować w trzech fazach (Speed Zone, Speed Trap, Skills) a ich wyniki z poszczególnych wydarzeń zostaną podliczone i najlepsi trafią do kolejnego etapu. Kierowcy w tym wypadku zgarną punkty Forzathon, które przeznaczyć będzie można na przedmioty w Forzathon Shop.

Gameplay w poniższym filmiku zaczyna się od 8 minuty. Miłego oglądania.


Tagi: forza horizon Forza Horizon 4 microsoft PlayGround Games

Nie przegap