Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.07.2018 12:41
Red Dead Redemption 2. Oficjalny poradnik już w sprzedaży
2068V

Red Dead Redemption 2. Oficjalny poradnik już w sprzedaży

Całkiem możliwe, że prace nad zawartością w Red Dead Redemption 2 zostały już zakończone (albo znajdują się w finalnej fazie) i teraz studio zajmuje się wyłącznie bugami. Rockstar zaczął już zbierać przedpremierowe zamówienia na poradnik do RDR 2.

Wygląda na to, że szczęśliwiec, który pisał oficjalny poradnik do Red Dead Redemption 2 zaliczył już całą kampanię z tej gorąco wyczekiwanej gry. Kompletna solucja gry trafiła już do sklepu Rockstar Warehouse.

Red Dead Redemption 2 w Encyklopedii PPE

Oczywiście, by nie psuć nikomu zabawy spoilerami zamówienia będą realizowane w takim terminie, by poradnik dotarł do klientów w dniu premiery Red Dead Redemption 2 (czyli 26 października). Cena takiego wydawnictwa to 24,19 euro w zwykłej edycji i 29,99 euro w edycji kolekcjonerskiej.

Edycja kolekcjonerska różni się tym od podstawowej, że została wydrukowana na papierze o lepszej jakości i zawiera dodatkowo galerię rysunków koncepcyjnych większości postaci z Red Dead Redemption 2.

Poradnik przygotowała firma Piggyback. Dostępne są następujące wersje językowe: angielska, niemiecka, hiszpańska, włoska, francuska. Zamówienia przedpremierowe można składać w tym miejscu, na stronie Rockstar Warehouse.

Tagi: rdr rdr 2 Red Dead Redemption 2 Rockstar