Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2018 20:24
Tomasz Gop wyrusza na kolejne wyzwanie. Producent rozwija nową grę twórców Shadow Warrior
509V

Tomasz Gop wyrusza na kolejne wyzwanie. Producent rozwija nową grę twórców Shadow Warrior

Flying Wild Hog zyskało nowego pracownika. Twórcy Shadow Warrior wciąż pracują nad nieujawnioną produkcją i grę pomoże rozwijać Tomasz Gop. Doświadczony producent nie jest już związany z Destructive Creations.

Tomasz Gop ma okazję rozwijać wielkie produkcje od wielu lat. Producent pracował dla CD Projekt RED, City Interactive (CI Games), Techlandu, a ostatni rok spędził w Destructive Creations. Twórca rozwijał Ancestors Legacy, ale najwyższy czas na nowe wyzwanie.

Shadow Warrior 2 - recenzja gry

Flying Wild Hog zostało założone w 2009 roku, a pierwszym tytułem studia był Hard Reset. Twórcy następnie przygotowali rozszerzoną wersję, a później otrzymali możliwość stworzenia odświeżonego Shadow Warrior. Gra w kolejnym kroku została przeniesiona na PlayStation 4 i Xboksa One, a w międzyczasie zespół zajął się stworzeniem platformówki Juju, by w 2016 roku zaoferować Shadow Warrior 2. Deweloperzy przygotowali także Hard Reset Redux, który wskoczył na konsole aktualnej generacji oraz ponownie na PC.

Twórcy od przynajmniej dwóch lat intensywnie pracują nad tajnym projektem i zapewne właśnie nad tym tytułem będzie pracował Tomasz Gop. Producent na swoim Facebooku podziękował Destructive Creations za współpracę, a jednocześnie zapowiedział nowe wyzwanie.

Jest to bez wątpienia interesujący transfer, który może zwiastować prezentację nowej gry  Flying Wild Hog. Zdecydowałem się zapytać u samego źródła o zmiany kadrowe i Tadeusz Zieliński z Flying Wild Hog odpowiedział na moje dwa pytania:

- Kiedy możemy spodziewać się zapowiedzi nowej gry Flying Wild Hog

Niestety w tej chwili nie możemy podzielić się żadnymi konkretami. Firma jest na etapie preprodukcji, związani jesteśmy NDA, więc niestety musicie uzbroić się w cierpliwość

- W jaki sposób Tomasz Gop pomoże rozwinąć tajemniczy projekt?

Tomek to jeden z najbardziej doświadczonych producentów w Polsce, z wielkim doświadczeniem przy produkcjach AAA. I właśnie ta wiedza i doświadczenie są nam potrzebne do rozwijania Hogów i tworzonych przez nas gier

Tomasz Gop

Źródło: Tomasz Gop

Tagi: flying wild hog Shadow Warrior tomasz gop

Nie przegap