Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.06.2018 17:48
Rozczarowani na Netflix. Simpsonowie w przeszłości na zwiastunie
2786V

Rozczarowani na Netflix. Simpsonowie w przeszłości na zwiastunie

Bardzo długo czekaliśmy na materiał wideo prezentujący produkcję zatytułowaną „Rozczarowani”, ale najnowsza propozycja Matta Groeninga i Josha Weinsteina wygląda fantastycznie. Zobaczcie pierwszy materiał z nadciągającego serialu.

Disenchantment lub jak kto woli „Rozczarowani” trafi na Netflix 17 sierpnia. Jest to nowy serial dla dorosłych, za którą odpowiadają Matt Groening i Josh Weinstein – duet miał wcześniej okazję kreować The Simpsons oraz Futurama.

Wiedźmin od Netflix rozwijany z Sapkowskim. Wkrótce rozpoczną się castingi, a Bagiński mówi o dacie premiery

Netflix w końcu odkrył karty dotyczące serialu Rozczarowani. Produkcja Matta Groeninga wygląda w zasadzie jak kontynuacja Simpsonów oraz Futuramy, co w sumie nie powinno nikogo specjalnie dziwić – nawet twórcą animacji jest Rough Draft Studios (Futurama).

Historia w tym wypadku pozwoli nam poznać upadające królestwo:

„Widzowie Rozczarowanych zostaną porwani do upadającego średniowiecznego królestwa, w którym absurdalne przygody przeżywa młoda, niewylewająca za kołnierz księżniczka, jej zadziorny elfi towarzysz i osobisty demon. To niezwykłe trio napotka na swojej drodze ogry, duszki, harpie, chochliki, trolle, wodne stworzenia i mnóstwo ludzkich półgłówków."

Głosu serialowym postaciom użyczyli Abbi Jacobson (“Bean”), Nat Faxon (“Elfo”) i Eric Andre (“Luci”) oraz John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Batten, Rich Fulcher, Noel Fielding i Lucy Montgomery. 

Już dzisiaj możecie wrzucić serial na swoją listę na Netflix.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Netflix rozczarowani serial the simpsons trailer zwiastun