Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2018 18:23
The Crew 2 na zwiastunie premierowym. Ubisoft podkreśla najważniejszy element gry
589V

The Crew 2 na zwiastunie premierowym. Ubisoft podkreśla najważniejszy element gry

Samochodem, samolotem, a może w motorówce? The Crew 2 pozwoli nam sprawdzić szeroki zestaw pojazdów, których możliwości wykorzystamy w sporym, otwartym świecie. Najnowszy zwiastun produkcji skupia się na wielu opcjach przemierzania świata.

Ivory Tower rozwinęło koncepcję z 2014 roku i już w tym tygodniu sympatycy wyścigów w otwartych światach zapoznają się z The Crew 2. Produkcja znacząco rozbudowuje pierwotną koncepcje, ponieważ tym razem gracze wskoczą nie tylko w samochody.

The Crew 2 z mnóstwem dodatkowej i bezpłatnej zawartości. Ubisoft szykuje otwartą betę

The Crew 2 nie powinno być dla nikogo niespodzianką. Ubisoft wielokrotnie pozwolił testować propozycję szerokiej publiczności, a w ostatni weekend odbyły się nawet otwarte testy. Francuzi już od kilku lat pozwalają sprawdzać swoje gry przed debiutami i dzięki temu klienci doskonale wiedzą, na jakie przyjemności wydają gotówkę.

Najnowszy materiał z The Crew 2 skupia się właśnie na przemierzaniu świata w trzech pojazdach – w samochodzie, samolocie oraz w dynamicznych motorówkach. Jest to bez wątpienia najważniejszy element tytułu, który może skłonić wielu graczy do sięgnięcia po pozycję.

Wkrótce powinny pojawić się pierwsze opinie dotyczące produkcji, ponieważ dziennikarze od dzisiaj zapoznają się z wielkim światem… Choć mam wrażenie, że akurat w tym wypadku zainteresowani doskonale wiedzą, czy warto sięgać po The Crew 2.

Źródło: YouTube.com

Tagi: ivory tower The Crew 2 trailer Ubisoft zwiastun