Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.06.2018 18:57
The Crew 2 z mnóstwem dodatkowej i bezpłatnej zawartości. Ubisoft szykuje otwartą betę
1379V

The Crew 2 z mnóstwem dodatkowej i bezpłatnej zawartości. Ubisoft szykuje otwartą betę

Ubisoft ujawnił konkretne plany dotyczące rozwoju The Crew 2. Najnowsza produkcja Ivory Tower będzie stale rozwijana dzięki rozszerzeniom i część przyjemności trafi do wszystkich posiadaczy gry za darmo.

Twórcy chcą mieć pewność, że The Crew 2 będzie bawić wszystkich graczy w ten sam sposób i właśnie z tego powodu zdecydowano się na brak podziału społeczności i brak płatnych elementów – co miesiąc tytuł zostanie rozszerzony o 2 nowe pojazdy. Jeśli jednak zdecydujecie się nabyć przepustkę sezonową, to otrzymacie 7-dniowy wczesny dostęp do całej zawartości, a nawet jednocześnie gracze zgarną trzy dodatkowe maszyny na start.

The Crew 2 – graliśmy w wyścigi Ubisoftu. Czarny mustang roku?

Ubisoft zamierza również pracować nad bezpłatnymi aktualizacjami, które w znaczącym stopniu mają wpłynąć na nasze wrażenia z produkcji. Twórcy chcą w regularnych odstępach czasu zmieniać sposób gry – co trzy miesiące otrzymamy nowe aktywności, opcje i dyscypliny.

We wrześniu sprawdzimy „Gator Rush”, który został zapowiedziany jako „tropikalny koktajl skaczącej zabawy” – w trakcie gry otrzymamy dostęp między innymi do wyścigów poduszkowców. Aktualizacja zawierać też będzie nowy poziom rzadkości dla wszystkich części pojazdów.

Jednym z elementów grudniowej łatki będą zmagania Players vs. Players, ale na konkretne szczegóły musimy pewnie zaczekać dobre kilka miesięcy… W sumie zbliżający się gamescom będzie dobrą okazją do prezentacji kolejnych elementów gry.

Jeśli wciąż nie mieliście okazji wypróbować The Crew 2, to na E3 2018 poznamy ostateczne informacje dotyczące otwartych testów. Wydarzenie odbędzie się pewnie przed samym debiutem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: