Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2018 19:08
How It Ends na Netflix. Katastroficzny film na zwiastunie i z datą premiery
1766V

How It Ends na Netflix. Katastroficzny film na zwiastunie i z datą premiery

Netflix ujawnił ostateczne informacje dotyczące nowego filmu. How It Ends trafi na platformę już w przyszłym miesiącu i opowieść została zapowiedziana zwiastunem. W filmie wystąpi między innymi Forest Whitaker.

Netflix wciąż walczy o serca filmomaniaków. Platforma stara się zaskakiwać przygotowując różne produkcje, jednak tylko nieliczne osiągają oczekiwany, wysoki poziom. Mimo to firma wciąż próbuje, a najnowszym projektem jest How It Ends.

Ozark 2 z datą premiery. Netflix opublikował zwiastun

How It Ends zaoferuje widzom „tajemniczy kataklizm”, przez który świat zmierzy się z przerażającą epidemią dezinformacji i przemocy, jednak wiele na to wskazuje, że w tym wypadku boahter nie zajmie się ratowaniem świata, ponieważ jego problemem jest ciężarna żona. Mężczyzna wyruszy ze swoim teściem w głąb pogrążonego w chaosie kraju, by uratować swoją ukochaną.

Film „How It Ends”, z udziałem Theo Jamesa, Foresta Whitakera i Kat Graham, będzie dostępny już od 13 lipca i Netflix w tym wypadku zadbał o wyłączność, więc tylko subskrybenci platformy otrzymają możliwość zobaczenia historii.

Czy tym razem Netflix osiągnie sukces? Trudno powiedzieć. Na pewno warto zwrócić uwagę na film ze względu na Foresta Whitakera, który za swoją rolę w „Ostatni król Szkocji” został nagrodzony między innymi Oskarem, Złotym Globem i nagrodą BAFTA (3x najlepszy aktor pierwszoplanowy). Amerykanina możecie również kojarzyć z takich filmów jak „Azyl”, „Kamerdyner”, „Do utraty siły”, „Telefon”, „Czarna Pantera” i „Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film how it ends Netflix trailer zwiastun