Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2018 15:42
Excalibur wyciekł. Zwiastun pokazuje nowe czołgi od Wargamingu
725V

Excalibur wyciekł. Zwiastun pokazuje nowe czołgi od Wargamingu

W 2015 roku pojawiła się plotka o przygotowaniu nowych czołgów przez Wargaming. Twórcy nie komentowali doniesień, ale ze względu na brak większych konkretów, gracze sądzili, że projekt przepadł. Jak się okazuje Excalibur żyje i wygląda interesująco.

W połowie 2015 roku pojawiły się plotki o nowym tytule studia Wargaming. Producent od tego czasu nie pokazał „World of Tanks 2”, bo tak naprawdę firma nie pracowała nad typową kontynuacją swojej uznanej marki.

World of Warships: Legends zmierza na PlayStation 4 i Xbox One

Jak się okazuje nad Excalibur pracowało pierwotnie Wargaming Seattle, jednak zespół został zamknięty i projekt został przekazany Wargaming Mińsk. Twórcy mają kontynuować prace nad tytułem, ale dość niespodziewanie pojawił się konkretny zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki oraz założenia koncepcji.

W Excalibur mamy kontrolować nie tylko potężne czołgi, ale również inne pojazdy – przykładowo helikoptery oraz pojazdy bojowe. Walka ma polegać na założeniach „papier kamień nożyce”, czyli jedna maszyna może bez problemu wybić inną, ale musi unikać kolejnej.

Trudno mówić o konkretach, jednak zdaniem przecieków Excalibur ma prezentować znacznie dynamiczniejsze pojedynki, czyli gameplay może zaciekawić graczy, którzy preferują bardziej zręcznościową walkę.

Źródło: http://rykoszet.info/2018/06/20/excalibur-nowa-gra-od-wargaming/

Tagi: Excalibur gameplay pc warminga wyciek zwiastun