Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.06.2018 13:50
World of Warships: Legends zmierza na PlayStation 4 i Xbox One
756V

World of Warships: Legends zmierza na PlayStation 4 i Xbox One

Wargaming właśnie ogłosił przygotowanie nowej wersji World of Warships. Zespół z Petersburga zajął się stworzeniem specjalnej edycji na PlayStation 4 i Xboksa One. Zainteresowani mogą wziąć udział w testach.

World of Warships trafiło na komputery osobiste we wrześniu 2015 roku. Produkcja skupia się na sieciowych pojedynkach, w których gracze mają okazję kontrolować potężne statki. Gra jest dostępna w modelu biznesowym free-2-play.

World of Warplanes z Brucem Dickinsonem. Wokalista Iron Maiden nauczycielem

Dzisiaj Wargaming ogłosił przygotowanie nowej wersji. World of Warships: Legends będzie dostępne na PlayStation 4 i Xboksach One i zaoferuje „niespotykane dotąd pojedynki” na konsolach. Nowa wersja została przygotowana przez Wargaming St. Petersburg, czyli zespół odpowiedzialny za edycję gry na komputery osobiste.

World of Warships: Legends zaoferuje „świeże spojrzenie na XX-wieczną wojnę morską”, ponieważ produkcja wykorzysta moc oraz możliwości współczesnych konsol. Twórcy zdecydowali się przygotować dodatkowe elementy, które będą dostępne wyłącznie na PlayStation 4 i Xboksie One, ale aktualnie nie poznaliśmy konkretów.

W lipcu rozpocznie się testowanie World of Warships: Legends – aktualnie firma zbiera testerów. Pełna wersja gry trafi na rynek w 2019 roku, a dokładne spojrzenie na pozycję otrzymamy podczas targów gamescom 2018.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: wargaming world of warships World of Warships: Legends