Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2018 18:03
Frostpunk z Survivor Mode. Polacy przedstawiają darmowy dodatek
459V

Frostpunk z Survivor Mode. Polacy przedstawiają darmowy dodatek

11 bit Studios zapowiadało przygotowanie wielu ciekawych rozszerzeń do Frostpunk i gracze mogą zapoznać się z pierwszym dodatkiem. Najnowsza aktualizacja wprowadza między innymi Survivor Mode.

Frostpunk okazał się sporym sukcesem. Gra została ciepło przyjęta przez graczy na całym świecie, więc autorzy zdecydowali się na przygotowanie serii dodatków, dzięki którym produkcja zostanie odpowiednio rozszerzona.

Frostpunk z wielkimi planami rozwoju. Twórcy zapowiadają świetne i bezpłatne dodatki

Od dzisiaj zainteresowani mogą zapoznać się z Survivor Mode i w tym wypadku nie otrzymacie wyłącznie nowego poziomu trudności, ponieważ autorzy podkręcają wyzwania i oferują dodatkowe atrakcje – gracze dla przykładu nie mogą wykorzystywać ręcznego zapisu rozgrywki, a ponadto studio zablokowało opcję pauzy.

Aktualizacja 1.1.0 wprowadza również nowe osiągnięcia dla Survivor Mode, dba o wsparcie NVIDIA Ansel (możliwość wykonywania pięknych zrzutów ekranu), a dodatkowo twórcy przygotowali opcję szybkiego zapisu/wczytania rozgrywki (F5/F9). Twórcy zajęli się również drobnymi zmianami w balansie oraz gameplayu, a jednocześnie wyeliminowali szereg błędów, które zostały wykryte po debiucie.

To oczywiście początek długiej drogi. Frostpunk będzie rozwijany przez kolejne miesiące – firma zapowiedziała między innymi nowy scenariusz, a jednocześnie konsolowcy mogą oczekiwać wersji na PlayStation 4 i Xboksa One. Konkrety dotyczące nowego wydania powinny zostać ujawnione do końca roku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 11 Bit Studios aktualizacja Frostpunk