SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2018 20:08
Layers of Fear za darmo
2931V

Layers of Fear za darmo

Dobrych horrorów nigdy za wiele? To korzystajcie z najnowszej promocji, dzięki której możecie za darmo zgarnąć Layers of Fear. Produkcja rodzimego Bloober Team została doceniona przez wielu graczy i na pewno warto ją posiadać w swojej cyfrowej bibliotece.

Bloober Team ma na koncie kilka tytułów, jednak to dopiero Layers of Fear zostało pozytywnie odebrany przez graczy na całym świecie. Twórcy następnie przygotowali Observer, a w 2018 roku firma została uhonorowana Paszportem „Polityki”.

Project Méliès to nowa gra twórców Observer

Jeśli wciąż nie mieliście okazji zagrać w Layers of Fear, a preferujecie rozgrywkę na PC, to na pewno warto skorzystać z promocji na Steam. Gra jest dostępna na platformie Valve za darmo, jednak ta oferta nie będzie trwać wiecznie, więc warto czym prędzej wskoczyć do cyfrowego sklepu i wrzucić grę na listę.

Layers of Fear w wersji na komputery osobiste zgarnęło oceny na poziomie 72% - redakcje doceniały między innymi poziom straszenia, intrygującą historię, czy też oprawę, a narzekano w głównej mierze na rozgrywkę, ponieważ tytuł ukończycie w zaledwie 3 godziny.

Tak prezentują się minimalne wymagania Layers of Fear:

  • Procesor: Intel Core2 Quad Q8400
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 560 1GB / Radeon R7 250X 1GB
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 5 GB

Źródło: Twitter.com

Tagi: