Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2018 19:59
Cyberpunk 2077 słowami Ciri. Genialny zwiastun gry CD Projekt RED
15304V

Cyberpunk 2077 słowami Ciri. Genialny zwiastun gry CD Projekt RED

Narzekacie na prezentację Cyberpunk 2077? Zobaczcie fantastyczny materiał przygotowany przez jednego z fanów. Mężczyzna łączy obie prezentacje, dorzuca do sosu odrobinę Wiedźmina, korzysta z wiedzy i… To po prostu trzeba zobaczyć.

Najnowszy zwiastun Cyberpunk 2077 wywołał sporo dyskusji, na które pewnie specjalnie nie narzeka CD Projekt RED, ale można odnieść wrażenie, że producenci posiadali w swoich rękach materiały do stworzenia znacznie lepszej prezentacji. Polacy mogli wygrać E3 i zrobiliby to poniższym filmem.

Cyberpunk 2077 nie jest zbyt kolorowy. Na krytykę odpowiedział Mike Pondsmith, twórca uniwersum

Od wielu lat gracze zastanawiają się, czy CD Projekt RED wykorzysta Ciri i jej perypetie z Wiedźmina, by zaprezentować postać w swojej najnowszej produkcji… A może studio już to zrobiło? Jeden z fanów połączył Wiedźmina 3 z Cyberpunk 2077 właśnie za pomocą tej znanej bohaterki.

Mam wrażenie, że ten zwiastun wygrałby E3. Mała zmiana prezentacji, inna muzyka i najważniejsze – dodatkowa scena z odpowiednimi słowami. Jeśli macie za sobą lekturę książek Sapkowskiego, a jednocześnie poznaliście prace CD Projekt RED w uniwersum Wiedźmina, to na pewno docenicie te połączenie

Szczerze mówiąc po zobaczeniu poniższej prezentacji mam ogromną ochotę włączyć Wiedźmina 3: Dziki Gon, ponownie zapoznać się z książkowym Wiedźminem i na dokładkę dorzucić podręcznik do Cyberpunka od Pondsmitha. MOC.

Tagi: CD Projekt RED Cyberpunk 2077 Wiedźmin 3: Dziki Gon