Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.06.2018 13:00
Wolfenstein 2: The New Colossus na Nintendo Switch ze zwiastunem przepełnionym informacjami
1011V

Wolfenstein 2: The New Colossus na Nintendo Switch ze zwiastunem przepełnionym informacjami

Nintendo zdecydowało się przypomnieć światu o kolejnej wersji Wolfenstein 2: The New Colossus. Tytuł trafi w przyszłym miesiącu na Nintendo Switcha, więc firma zdecydowała się na ciekawą powtórkę informacji.

Wolfenstein 2: The New Colossus trafił na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste w ubiegłym roku. Gra została ciepło przyjęta przez fanów oraz dziennikarzy (średnia ocen na poziomie 87%), więc możemy się spodziewać, że Szwedzi pracują już nad kolejną odsłoną.

Wolfenstein 3 w otwartym świecie? Deweloperzy myślą o zmianie formuły

Bethesda zamierza aktywnie wspierać Nintendo Switcha i na platformę Nintendo trafił już The Elder Scrolls V: Skyrim oraz DOOM, a kolejnym zapowiedzianym tytułem jest właśnie Wolfenstein 2: The New Colossus. Krwawa produkcja wskoczy na kolejny sprzęt już 29 czerwca.

Za przygotowanie nowej wersji odpowiada Panic Button, które miało już okazję przenieść na platformę Nintendo wspomnianego DOOM-a. Twórcy prezentowali grę na kilku targach i zdaniem graczy Wolfenstein 2: The New Colossus zaoferuje płynne i przyjemne ubijanie nazistów na japońskiej, hybrydowej konsoli.

Na imprezie w Los Angeles powinniśmy spojrzeć na świeże materiały z rozgrywki, które ostatecznie przygotują śmiałków na rozgrywkę. Nintendo zdecydowało się na dość nietypową zagrywkę, bo na miesiąc przed premierą publikuje… Wstęp do historii? Japończycy wprowadzają zainteresowanych w wydarzenia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: MachineGames Nintendo Switch Wolfenstein II: The New Colossus zwiastun