Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2018 20:39
Nowy Fallout na E3? Bethesda publikuje znaną grafikę
3255V

Nowy Fallout na E3? Bethesda rozpoczęła transmisję

„Co tu się właśnie wydarzyło!” – krzyknął Piotrek na widok materiału opublikowanego przez Bethesdę. Wydawca postanowił podgrzać atmosferę przed zbliżającym się E3 i możemy mieć pewność, że firma szykuje dla nas grubą bombę. [Aktualizacja #1]

W 2015 roku Bethesda przed samym E3 potwierdziła prace nad Fallout 4 i zapowiedziała prezentację gry na E3. Teraz firma opublikowała bardzo podobną wiadomość… Możecie mieć pewność, że korporacja szykuje dla nas coś wielkiego.  

RAGE 2. Gameplay przepełniony wybuchami i akcją, ale na premierę sobie zaczekamy

Czy to może być Fallout: New Vegas 2? Plotka (tutaj szczegóły) o produkcji pojawiła się już w styczniu 2017 roku – zdaniem redakcji Fraghero (ich źródło informowało o Red Dead Redemption 2 oraz The Last of Us: Part 2) tytuł powstaje w Obsidian Entertainment.

Z drugiej strony nie możemy zapomnieć o Starfield, czyli wielkiej produkcji przygotowywanej przez Bethesdę jeszcze w czasach rozwijania Fallout 3. O tym tytule informowałem naszych czytelników w połowie kwietnia (tutaj szczegóły) – wtedy to jeden z informatorów wspominał, że prezentacja została zaplanowana na E3, a premiera odbędzie się jesienią.

Jedno jest pewne – gra zostanie ujawniona 11 czerwca o 3:30 rano… Wtedy to rozpocznie się konferencja Bethesdy w Los Angeles. 

[Aktualizacja #1]

Bethesda rozpoczęła nadawanie specjalnej transmisji:

Źródło: Twitter.com

Tagi: Bethesda e3 2018 fallout