Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2018 17:25
Starfield to niespodzianka Bethesdy na E3? Gra może zadebiutować wkrótce
1557V

Starfield to niespodzianka Bethesdy na E3? Gra może zadebiutować wkrótce

Bethesda przygotowuje się do tegorocznej konferencji w Los Angeles. Firma ma zaprezentować na wydarzeniu kilka niespodzianek i według najnowszej plotki, najważniejszym tytułem wydarzenia będzie Starfield. Gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

O Starfield pojawiają się nieustanne plotki. Pierwsze przymiarki do nowego uniwersum zostały rozpoczęte w czasie kreowania Fallout 3, wstępne prace zapoczątkowano po stworzeniu The Elder Scrolls V: Skyrim, a pełna produkcja ruszyła po wydaniu Fallout 4.

The Elder Scrolls Online: Summerset zapowiedziane. Jakie hity Bethesda trzyma na E3?

Gra to według wszystkich doniesień zupełnie nowa marka Bethesdy, która jednak rozgrywa się w uniwersum Fallouta. Jest to science-fiction RPG, w którym będziemy podróżować pomiędzy planetami, zawalczymy w kosmicznych bitwach, a podczas przygody trafimy na około 10 obcych ras.

Zdaniem przecieków Starfield ma pojawić się na tegorocznym E3, a tytuł nie tylko zostanie zaprezentowany – wydawca ma przygotować nawet datę premiery, która odbędzie się jesienią 2018 roku!

Tymi rewelacjami podzielił się jeden z użytkowników forum ResetEra, który postanowił zaprzeczyć innej informacji – zdaniem jednego z graczy Starfield może okazać się małym tytułem na telefony. Potterson powiedział następujące słowa:

„Nie, nie będzie :). I premiera odbędzie się jesienią, więc po prostu czekajcie na E3.”

Kim jest ten Potterson? Trudno tak naprawdę powiedzieć, ale jak wiadomo ResetEra bardzo dokładnie sprawdza swoich użytkowników. Nie jest to podobno pracownik Bethesdy, czy też jeden z informatorów, a po prostu ktoś dobrze poinformowany z branży gier.

Pisząc tę wiadomość mam pewne „déjà vu”, bo niemal identyczne plotki pojawiły się w ubiegłym roku… Ale może tym razem zerkniemy nowe IP Bethesdy? Warto pamiętać, że impreza wydawcy odbędzie się 11 czerwca o godzinie 3:30 czasu polskiego.

Aktualne sygnały wydane przez Bethesdę pozwalają sądzić, że firma szykuje dla nas fabularny dodatek do Prey oraz może nawet zobaczymy coś w uniwersum Dooma – najwięksi optymiści obstawiają „Dwójkę”.

Źródło: https://gamerant.com/bethesda-starfield-e3-2018-release-date-fall/

Tagi: