Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2018 21:23
GTA Online z nocnymi klubami coraz bliżej. Rockstar przedstawia DJ-ów
2088V

GTA Online z nocnymi klubami coraz bliżej. Rockstar przedstawia DJ-ów

Rockstar potrafi podgrzewać atmosferę. Twórcy Grand Theft Auto V właśnie opublikowali listę czterech DJ-ów, których powinniśmy już wkrótce usłyszeć w GTA Online. Nocne kluby nadciągają do miasta rozpusty i rozkoszy!

W ubiegłym tygodniu pojawiły się konkretne przecieki dotyczące klubów nocnych w GTA Online. Twórcy jak zawsze nie skomentowali plotek, ale właśnie zapowiedzieli atrakcje, które powinny już wkrótce trafić na serwery.

Kody do GTA V

Informator wspomniał o nowym „przedsiębiorstwie”, które ma trafić do GTA Online. Gracze otrzymają możliwość zakładania klubów nocnych i ich zadaniem będzie zarządzanie ośrodkiem. Bardzo możliwe, że jednym z naszych obowiązków będzie zapraszanie do lokali znanych DJ-ów, którzy będą podkręcać zabawę.

Firma właśnie wrzuciła na Twitter poniższą listę pseudonimów:

  • Solomun
  • Tale Of Us
  • Dixon
  • The Black Madonna

Nic Wam nie mówią te „nazwy”? Spokojnie, ja również miałem problem z klasyfikacją tych pseudonimów, ale google podpowiada – są to znane osobistości w świecie muzyki klubowej. Wiele na to wskazuje, że Rockstar „dogadało się” z muzykami i to właśnie ich utwory będą rozbrzmiewać w naszych lokalach.

Grafika została upiększona dodatkowymi informacjami: „Los Santos” i „Summer 2018”. Szykujcie się na imprezę!

Źródło: Twitter.com

Tagi: dlc gta online Rockstar