Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2018 22:15
PES 2019 z nowymi ligami. Konami chwali się licencjami
4192V

PES 2019 z nowymi ligami. Konami chwali się licencjami

Konami odkrywa kolejne karty dotyczące PES 2019. Japończycy nawiązali współpracę z kilkoma ligami i zaoferują graczom oficjalne kluby oraz zawodników. Firma chwali się ekskluzywną umową z Rosjanami.

30 sierpnia odbędzie się premiera PES 2019. Produkcja będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, a gwiazdą tegorocznej okładki został Philippe Coutinho, czyli zawodnik FC Barcelony.

PES 2019 z datę premiery, zwiastunem i szczegółami. Konami potwierdza większą liczbę licencji

Pierwszy przeciek potwierdzający datę premiery PES 2019 zapowiedział pojawienie się w grze nowych licencji. Konami następnie potwierdziło tę wiadomość, ale dopiero dzisiaj poznaliśmy listę lig, które zostały oficjalnie włączone do gry:

  • Superligaen (najwyższa w hierarchii liga w Danii)
  • Primeira Liga – Liga NOS (najwyższa w hierarchii liga w Portugalii)
  • Eerste klasse (najwyższa w hierarchii liga w Belgii)
  • Swiss Super League(najwyższa w hierarchii liga w Szwajcarii)
  • Scottish Premier League (najwyższa w hierarchii liga w Szkocji)
  • Primera División - Superliga Argentina (najwyższa w hierarchii liga w Argentynie)
  • Priemjer-Liga (najwyższa w hierarchii liga w Rosji)

Konami jednocześnie potwierdziło nawiązanie umowy na wyłączność z Rosjanami i dzięki podpisanej umowie PES 2019 będzie jedyną grą na rynku, która pozwoli graczom kontrolować takie kluby jak CSKA Moscow, Zenit St Petersburg oraz Spartak Moscow.

„Ogłoszenie siedmiu nowych, oficjalnych lig do PES 2019 jest wyraźnym znakiem, że chcemy dostarczyć kibicom więcej tego, czego oni chcą, czyli więcej zawartości na licencji.”

Powyższe słowa wypowiedział Jonas Lygaard, starszy dyrektor ds. rozwoju oddziałów i biznesu w Konami Digital Entertainment B.V., który jednocześnie podkreślił, że jego firma jest pewna wyznaczonego kierunku i to tylko jeden z wielu kroków, dzięki którym PES wskoczy na wyższy poziom. W kolejnych tygodniach poznamy dwie dodatkowe ligi, które trafią do PES 2019.

Tagi: Konami pes 2019 PES Productions

Nie przegap