Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2018 14:15
PES 2019 z datę premiery, zwiastunem i szczegółami. Konami potwierdza większa liczba licencji
4081V

PES 2019 z datę premiery, zwiastunem i szczegółami. Konami potwierdza większą liczbę licencji

Konami właśnie potwierdziło najważniejsze informacje dotyczące PES 2019. Produkcja zmierza na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

O PES 2019 miałem okazję wspomnieć na portalu już w ubiegłym miesiącu. Konami nie dopilnowało informacji i wszystkie szczegóły dotyczące gry wyciekły na PlayStation Store. Teraz mogę potwierdzić, że premiera tytułu odbędzie się 30 sierpnia i jednocześnie gra trafi na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

Pro Evolution Soccer. 100 mln sprzedanych kopii. Nowości w Data Pack 4.0 z PES 2018

W informacji prasowej Japończycy potwierdzają – PES 2019 ma spełnić zobowiązanie Konami w dostarczeniu większej liczby licencji, lig oraz oficjalnych stadionów. Firma nawiązała dodatkowe partnerstwa z zespołami oraz zamierza wprowadzić do gry wiele nowych legend.

Na okładkę trafi gwiazda FC Barcelony Philippe Coutinho, ale jeśli zdecydujecie się nabyć wersje na specjalną, to otrzymacie okładkę z Davidem Beckhamem. Nazwiska pojawiają się nie bez przyczyny, ponieważ deweloperzy przygotowali „realistyczniejsze ruchy” piłkarzy i niektórzy zawodnicy otrzymają zaprezentują swój unikalny styl gry – tak będzie właśnie w przypadku dwóch wymienionych grajków.

Twórcy podkreślają, że gra przenosi indywidualność graczy na wyższy poziom wprowadzając szereg nowych cech umiejętności, które dają szansę na stworzenie Magicznych Momentów na boisku – jest to najważniejsza innowacja w gameplayu. Studio zajęło się wykreowaniem nowego systemu strzelania uwzględniającego poprawioną fizykę piłki, pozycję zawodnika, samej futbolówki, czy też zdolności i stylu strzału. Zmiany odczujemy również podczas poruszania się po boisku, ponieważ teraz każdy ruch będzie zależny od zmęczenia.

Konami podkręca oprawę zapowiadając zmagania w 4K i HDR, a jednocześnie korzystając z globalnego oświetlenia, które zapewni lepsze detale kibiców, prawdziwą fakturę trawy, czy też śniegu.

W myClub znajdziemy nowych graczy, a Konami zapowiada kontynuowanie współpracy z przedsezonowym turniejem piłkarskim International Champions Cup (ICC), który zostanie wdrożony do Master League. Wspomniany tryb otrzyma nowy system negocjacji, „żywe” menu oraz realistyczne transfery. PES 2019 zaoferuje również poprawiony interfejs.

Zaintrygowani? Na konkretny gameplay musimy jeszcze zaczekać, ale teraz możecie spojrzeć na świeży zwiastun.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: